Nordland SV

E-post: nordland@sv.no
Telefon: 90 20 81 24
Adresse: Bodø, 8005 Bodø

Fylkesleder: Åshild Pettersen

Alstahaug SV

E-post: janberglund1@hotmail.com
Telefon: 90 03 27 31
Adresse: Sandvikveien 1, 8800 Sandnessjøen

Lokallagsleder: Jan Berglund

Andøy SV

E-post: john.helmersen@hotmail.no
Telefon: 41 24 48 95
Adresse: Åse, 8484 Risøyhamn

Lokallagsleder: John Helmersen

Bindal SV

E-post: gunnhild.gutvik@online.no
Telefon: 47 05 11 35
Adresse: Horsfjordveien 444, 7982 Bindalseidet

Lokallagsleder: Gunnhild Gutvik

Bodø SV

E-post: andersen.haldis@gmail.com
Telefon: 91 68 27 85
Adresse: Rødbrekka 4, 8011 Bodø

Lokallagsleder: Haldis Andersen

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Brønnøy SV

E-post: livsolli@live.no
Telefon: 95 07 79 63
Adresse: Utsikten 7, 8900 Brønnøysund

Lokallagsleder: Liv Solli

Bø SV (Nordland)

E-post: Anette.korneliussen@boe.kommune.no
Telefon: 90 72 92 51
Adresse: Bøveien 365, 8475 Straumsjøen

Lokallagsleder: Anette Korneliussen

Dønna SV

E-post: yngve.skei@online.no
Telefon: 95 81 95 87
Adresse: Dønnaveien 422, 8820 Dønna

Lokallagsleder: Yngve Skei

Evenes SV

E-post: markusso@online.no
Telefon: 97 17 88 38
Adresse: Lilandsv. 195, 8534 Liland

Lokallagsleder: Kjersti Markusson

Fauske SV

E-post: ole@orvin.no
Telefon: 95 70 71 67
Adresse: Ytter-Leivset 26, 8200 Fauske

Lokallagsleder: Ole Tobias Orvin

Flakstad SV

E-post: snissine@online.no
Telefon: 90 63 99 05

Lokallagsleder: Seija Klaveness

Gildeskål SV

E-post: salingxo@gmail.com
Telefon: 99 00 09 30
Adresse: Opsahl, 8140 Inndyr

Hadsel SV

E-post: nilnor12@gmail.com
Telefon: 97 37 74 10
Adresse: Skilleveien 5, 8445 Melbu

Lokallagsleder: Nilofar Nori

Besøk nettside

Hamarøy SV

E-post: aoverelv@gmail.com
Telefon: 48 18 94 90
Adresse: Ragnarbakken 1, 8294 Hamarøy

Lokallagsleder: Anita Overelv

Hattfjelldal SV

E-post: louifont@online.no
Telefon: 46 85 99 64
Adresse: Skarmodal, 8690 Hattfjelldal

Lokallagsleder: louise fontain

Hemnes SV

E-post: kenneth_lifjell@hotmail.com
Telefon: 97 98 62 55
Adresse: Markusbakken 7, 8646 Korgen

Lokallagsleder: Kenneth Lifjell

Herøy SV (Nordland)

E-post: kirstiiv@yahoo.no
Telefon: 91 88 07 44
Adresse: Karolineveien 21, 8850 Herøy

Lokallagsleder: Kirsti Iversen

Leirfjord SV

E-post: aashild.pettersen@gmail.com
Telefon: 90 20 81 24
Adresse: Bardalsveien 140, 8897 Bardal

Lokallagsleder: Åshild Pettersen

Lødingen SV

E-post: kl.olsen@online.no
Telefon: 41 57 54 66
Adresse: Kirkev. 21, 8410 Lødingen

Lokallagsleder: Kurt L. Olsen

Besøk nettside

Meløy SV

E-post: khaukalid@yahoo.no
Telefon: 90 15 73 85
Adresse: Leif Ingemanns vei 11, 8160 Glomfjord

Lokallagsleder: Kristian Johnsen Haukalid

Moskenes SV

E-post: post@runhild.com
Telefon: 99 22 32 28
Adresse: Sverdrupsvei 9, 8390 Reine

Lokallagsleder: Runhild Olsen

Narvik SV

E-post: narviksv@gmail.com
Telefon: 97 56 47 72
Adresse: Kongleveien 12, 8515 Narvik

Lokallagsleder: Ragne Johnsen Megård

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Nesna SV

E-post: kristiansivertsen@gmail.com
Telefon: 95 09 99 76
Adresse: Myravegen 2, 8700 Nesna

Lokallagsleder: Kristian Sivertsen

Rana SV

E-post: ingrid.lorentzen.kildal@gmail.com
Telefon: 91 55 05 57
Adresse: Råd, 8622 Mo i Rana

Lokallagsleder: Ingrid Lorentzen Kildal

Saltdal SV

E-post: monica.sundsfjord@rkksalten.no
Telefon: 97 09 93 71
Adresse: Rønningvn. 14, 8250 Rognan

Lokallagsleder: Monica Sundsfjord

Sortland SV

E-post: sigridrp@hotmail.com
Telefon: 41 67 77 60
Adresse: Snorres Vei 25 B, 8403 Sortland

Lokallagsleder: Sigrid Randers-Pehrson

Steigen SV

E-post: aarefsnes@gmail.com
Telefon: 92 01 84 04
Adresse: Neset 52, 8285 Leines

Lokallagsleder: Aase Refsnes

Besøk på Facebook

Sørfold SV

E-post: frob-ni@online.no
Telefon: 97 70 36 97
Adresse: Ospveien 9, 8226 Straumen

Lokallagsleder: Kristin hedstrøm

Vågan SV

E-post: vagan@sv.no
Telefon: 41 14 54 58
Adresse: Krokvegen 7, 8300 Svolvær

Lokallagsleder: Camilla Rostad

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Vefsn SV

E-post: vefsnsv@gmail.com
Telefon: 99 03 76 80
Adresse: Myrbakken 10, 8661 Mosjøen

Lokallagsleder: Anita Jensen

Besøk på Facebook / Last ned program

Vega SV

Adresse: g, 0001 Oslo

Besøk på Facebook

Vestvågøy SV

E-post: kurt.atle@sorbus.no
Telefon: 90 94 42 75
Adresse: Klokkervika 30, 8372 Gravdal

Lokallagsleder: Kurt Atle Hansen

Besøk nettside

Øksnes SV

E-post: oksnes.sv@gmail.com
Telefon: 47 75 85 79
Adresse: Støveien 206, 8430 Myre

Lokallagsleder: Kari Gaarder